E-LEARNING

DOBRY START

Zajęcia indywidualne z dziećmi. Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Terminy oraz częstotliwość zajęć dostosowane są do indywidualnych potrzeb dziecka.


Zajęcia dla dzieci w małych grupach. Edukacja w niewielkiej grupie uczy dziecko współpracy, współdziałania i zdrowej rywalizacji. Proponujemy dzieciom naukę przez zabawę, rysowanie, śpiew, itp.

DLA TWOJEGO DZIECKA!

Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Kursy językowe w english+ to wymarzone zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nauka języka obcego rozpoczynana w okresie wczesnego dzieciństwa sprzyja ogólnemu rozwojowi zdolności poznawczych dziecka, rozwija pamięć i spostrzegawczość, a także wiedzę ogólną dziecka.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 lat.
Nawet dla takich maluszków to niepowtarzalna okazja do socjalizowania się z innymi dziećmi w tym samym wieku i przyswajania języka angielskiego. Rezultaty są naprawdę zaskakujące :) Rodzice mają stałą możliwość monitorowania postępów swojego dziecka oraz uczestnictwa w zajęciach razem z nim.I CO DALEJ?


W english+ respektujemy rytm, w jakim uczą się dzieci, ich zainteresowania, osobowość - dobieramy dla nich program nauki i jego częstotliwość. Dlatego warto kontynuować naukę z nami. Uczniów szkół podstawowych przeprowadzamy przez wszystkie etapy edukacyjne, przygotowujemy do konkursów, olimpiad, egzaminów, itp.

projekt graficzny: mafa.pl copyright © 2010 english+